Hrdí experti na čalounění v automotive
již od roku 1959

Výroba interiérových prvků pro luxusní řady automobilů.
Zaměřujeme se na díly, které nelze vyrobit velkosériovými stroji.

Firma

dagro_logo_smallSpolečnost DAGRO Plzeň s.r.o. se zabývá převážně malosériovou a sériovou výrobou interiérových prvků pro luxusní, nadstandardně vybavené řady osobních automobilů značek jako Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Porsche apod. Zaměřujeme se na díly, které nelze vyrobit velkosériovými stroji a jejichž společnou charakteristikou je důraz na vzhled, kvalitní provedení a kvalitní použité materiály. Pracujeme hlavně s přírodní kůží – usní, látkou Alcantara®, koženkou či textilem.

V poslední době směřuje Dagro svoji pozornost i mimo automobilový průmysl, naše výrobky se např. objevují v letadlech letecké společnosti British Airways. Zároveň jsme aktivní v oblasti zakázkové výroby pro menší zákazníky, jako jsou tuningoví úpravci, veterán kluby a jiní. Průběžně spolupracujeme také se vzdělávacími institucemi. Jsme partnerem Technické univerzity v Liberci (Fakulta textilní) nebo Střední odborné školy Hořovice, kde příští rok spouštíme zcela nový obor „čalouník automobilového průmyslu“.

Lidé

lide_v_dagro_smZákladem našich služeb je ruční čalounická práce. Naši lidé působí v tomto oboru i několik desítek let, a mají proto velmi rozsáhlé zkušenosti, které se odrážejí na výsledcích jejich práce. Lidé jsou naším největším aktivem a takto k nim i přistupujeme. Klademe důraz na jejich důkladné zaškolování, průběžné zvyšování kvalifikace, motivaci a v neposlední řadě na osobní přístup ke každému jednotlivému zaměstnanci. Takto jsme schopni našim zákazníkům zajistit prvotřídní kvalitu jak našich služeb, tak zejména našich výrobků. Jsme držitelem certifikátu ISO TS.

Materiály a technologie

technologie_v_dagro_smPoužíváme kvalitní autočalounické přírodní usně z hověziny v různých odstínech barev, s přírodním lícem nebo uměle designované. Často využíváme také umělou kůži Alcantara, koženku na bázi PVC i PUR, folii a různé textilie. Mezi technologie, které ovládáme, patří šití, čalounění, vysekávání, štípání a kosení usní, sponkování, nýtování nebo ultrazvukové svařování.

Jsme ryze českou firmou, což nám dává volnost rozhodování a výraznou flexibilitu vůči požadavkům zákazníků. Díky této flexibilitě se na nás obracejí i zahraniční partneři s nabídkami spolupráce v oblasti vývoje, testování či výroby prototypů. Znalost oboru čalounictví, šikovnost našeho týmu a zaměření zejména na ruční výrobu nám dodává výraznou konkurenční výhodu jak v automobilovém průmyslu, tak i mimo něj.

 

Reprezentují nás:Jiří Sieger

jednatel a ředitel společnosti

Kariéra v Dagro

Staň se členem DAGRO týmu


Aktuality společnosti

Hledáte stálé a perspektivní zaměstnání? VÝBORNĚ!

Hledáme do svého kolektivu nové zručné zaměstnance na pozici “OPERÁTOR VÝROBY” do provozovny v Plzni-Božkově. Čalounická praxe není podmínkou! Nemáte praxi v oboru? Pochybujete o své kvalifikaci? NEVADÍ! TĚŠÍME SE PRÁVĚ I NA VÁS! Naši zkušení lektoři vás rádi zaškolí. Bližší informace získáte na telefonním čísle +420 731 650 676

Celá aktualita

Návštěva žáků základní školy

V úterý 3.února 2015 jsme měli tu radost přivítat žáky 9. třídy 2. Základní školy Hořovice – Jiráskova 617. Ti jsou právě nyní ve věku, kdy si vybírají své budoucí zaměstnání, resp. obor, kterému se budou věnovat na střední škole, či odborném učilišti. Žáci se seznámili s aktivitami naší firmy, s jednotlivými produkty a pak zejména […]

Celá aktualita

DAGRO na Automotive Hungary

Firma DAGRO Plzeň se bude 5. – 7. listopadu prezentovat na prestižním, mezinárodním veletrhu dodavatelů pro automobilový průmysl – Automotive Hungary, který se uskuteční na veletržním výstavišti v hlavním městě Maďarska – Budapešti. Návštěvníci nás najdou na společné expozici předních českých dodavatelů do automotive. Budou zde mít možnost se přímo seznámit s našimi posledními výrobky […]

Celá aktualita

Historie firmy Historie DAGRO

DAGRO Plzeň s.r.o. se zabývá převážně malosériovou a sériovou výrobou interiérových prvků pro luxusní, nadstandardně vybavené řady osobních automobilů a to již několik desítek let. Zaměřujeme se na díly, které nelze vyrobit velkosériovými stroji a jejichž společnou charakteristikou je důraz na vzhled, kvalitní provedení a kvalitní použité materiály. Naše historie sahá až do roku 1959.

1959 Dagro Gross-Zimmern, Spolková republika Německo
1991 Dagro Gera, Spolková republika Německo
1993 DAGRO Plzeň, Česká republika
1996 Dagro Puebla, Mexiko
2009 Vstup DAGRO Plzeň s.r.o. do skupiny WINOLD, Česká republika

 

Kamil Hrbáč – jednatel KHMC s.r.o.

K dnešními dni jsme vyrobili téměř 1000 autobusů, mimo jiné také v luxusních verzích dle individuálních přání zákazníků a to i za přispění firmy DAGRO Plzeň, která flexibilně reaguje na naše netradiční požadavky.

Kamil Hrbáč, jednatel KHMC s.r.o.