Česky / English

Staň se členem DAGRO týmu

 

DAGRO Plzeň je především o lidech

dagro_tym01_smVzhledem k charakteru naší práce jsme my lidé v DAGRO tím nejcennějším, co firma má. Většina našich zakázek se týká ruční práce od A do Z. Projekty začínají výběrem vhodného materiálu, na kterém se následně musí zakreslit případné vady, aby do výroby šly opravdu jen stoprocentní kusy. To dělají u nás v DAGRO pracovníci kontroly, neboli kontroloři. Potom se materiál dělí a to buďto strojním lisem, který je obsluhován vyškoleným personálem, nebo ručně stříháním. To dělají už naše švadleny v šicí dílně, kde se materiál potom sešívá dle daného pracovního postupu. dagro_tym02_sm

Před čalouněním projde tento, nyní již polotovar, stříkací dílnou, kde na něj naši stříkači nanášejí lepidlo. Pak už směřuje na čalounickou dílnu, kde se mu věnují přípraváři, ti výrobek připravují pro čalounění a následně sami čalouníci. Hotový výrobek prochází opět přísným oken našich kontrolorů a pak už směřuje přes sklad až na vývoz, což zajišťují naši logistici spolu se operátory skladu. No a o celou tuto skupinu lidí se nepřetrřitě starají předáci, mistři, vedoucí výroby, personalisté. Kvalitu a její dodržování kontrolují tzv. kvalitáři a o technické zázemí firmy se starají údržbáři. Jak vidíte, celý výrobní proces firmy DAGRO je o lidech! A proto jsme my lidé to nejdůležitější, co DAGRO Plzeň má. Chcete se i vy stát jedním z nás?

Průběžně hledáme šikovné lidi na pozice:

  • čalouník
  • operátor výroby
  • pracovník kontroly
  • švadlena

dagro_tym04_smJste-li přesvědčení o tom, že po přečtení těchto webových stránek máte i vy firmě DAGRO co nabídnout, pošlete nám váš strukturovaný životopis na emailovou adresu info@dagro.cz a my si jej určitě přečteme a případně se vám ozveme zpět. V životopise nezapomeňte hlavně uvést o vás co nejvíce informací. Odkud jste, kolik je vám let, jaký je váš stav a nezapomeňte i aktuální kontaktní informace. Když přidáte i svojí fotografii, je to jenom lepší. Dále nás bude velmi zajímat jaké máte vzdělání, kde jste dosud pracovali a jaké jsou vaše další profesní zkušenosti. Nezapomeňte také uvést vaše koníčky, zda sportujete a jak trávíte nejraději volný čas. I to je v dobře zpracovaném životopise důležité. Následně vše odešlete na email info@dagro.cz spolu s průvodním dopisem.

Co je to průvodní dopis? Je to jednoduché. Napište nám proč chcete s námi spolupracovat, co jste schopni a ochotni nám nabídnout a samozřejmě také co od nás za to očekáváte. Dobře napsaný průvodní dopis je polovina úspěchu.

Budeme se tedy tešit, že se nám ozvete.