Česky / English

Služby

Naše služby nabízíme zejména v těchto oborech.

Automobilový průmysl

Stěžejním oborem, ve kterém DAGRO Plzeň působí, je automobilový průmysl. Jsme dodavatelem čalouněných dílů pro přední světové automobilky, jako je Audi, BMW, Mercedes-Benz a další. Zaměřujeme se na složité interiérové díly využívající ušlechtilé materiály, které nelze čalounit strojně, ale pouze ručně. Dlouholeté zkušenosti našeho týmu a zavedený systém kvality z nás dělá předního dodavatele zejména ruční čalounické práce.

Letecký a jiný průmysl

Stále aktivnější jsme také v dopravním průmyslu – zejména v leteckém, kde se na nás zákazníci obracejí díky našim zkušenostem a vybavení v oboru šití a čalounění. Jsme schopni nabízet čalounění pro dopravní letadla (s našim výrobky se lze setkat např. v letadlech British Airways), ale také pro osobní vlaky, autobusy a jiné prostředky hromadné dopravy. I zde je mnoho dílů, které nelze čalounit strojně a kde jsou třeba šikovné ruce z DAGRO.

Zakázková výroba

Vzhledem k velikosti a flexibilitě naší firmy si můžeme dovolit nabízet i zakázkovou výrobu přímo na míru, a to i mimo automobilový průmysl. Zákazník u nás oceňuje zejména schopnost pružně reagovat na potřeby individuálních projektů a nabídku  služeb i pro menší, různorodé zakázky. I zde je implementován zavedený systém kvality běžný v automotive, což spolu s použitými prvotřídními materiály vede vždy ke kvalitnímu výrobku.

Chcete vědět zda můžeme pomoci i Vašemu projektu?

Zavolejte na číslo +420 311 512 663 nebo vyplňte následující formulář, ozveme se Vám co nejdříve zpět.

  Tučně * označené položky jsou povinné.
  Podporujeme vzdělávání mladých talentů

  Na SOŠ a SOU Hořovice otevíráme nový obor - Čalouník v automotive

  Individuální řešení každého projektu

  Naše flexibilita umožňuje řešit Vaše potřeby individuálně

  Naše výrobky používají ti nejlepší